Česky  

Letní aktivity

LESNÍ LANOVÝ PARK

Lanový park ve stromech se skládá ze cca 40ti překážek ve dvou okruzích. Kromě jiných zajímavých lanových překážek se zde můžete ze stromu na strom dopravit i na saních nebo na kole. Dále na vás v lanovém parku čeká adrenalinový zážitek v podobě skoku z 12ti metrů a několik přejezdů na kladce.

VELKÝ LANOVÝ PARK

Celý lanový park je rozdělen do dvou okruhů - malý a velký.

Malý okruh trvá přibližně 1 hodinu a má 20 překážek, mezi nimi i jízdní kolo nebo sáňky, barmské mosty, kladkové lanovky. Velký okru má 40 překážek ve výšce 4-12 m a trvá přibližně 2 hodiny, při kterých si vyzkoušíte i tarzaní skok do sítě z výšky 12ti metrů. Velký lanový park je jištěn ferratovým systémem, se kterým Vás naučí pracovat naši instruktoři na trenažéru ještě před výstupem do lan. Velký lanový park je určen osobám nad 140 cm výšky. Mladší 15ti let mohou v parku z bezpečtnostních důvodů lézt pouze v doprovodu zletilé osoby, můžete si jako průvodce objednat našeho instruktora.

{gallery}lanovy-park-content-gallery-02{/gallery}

DĚTSKÝ LANOVÝ PARK

Dětem pod 140 cm nebyl doposavad přístup do lanových parků díky výškovému omezení povolen. V Janských Lázních jsme postavili první lanový BABYPARK, který je určen dětem od 100 do 140 cm výšky. Děti jsou jištěny bezpečným samojistícím zařízením.

{gallery}lanovy-park-content-gallery-01{/gallery}

POČET VSTUPŮ MALÝ OKRUH VELKÝ OKRUH DĚTSKÝ PARK
1 vstup 390 Kč 490 Kč 150 Kč
2 vstupy 750 Kč 950 Kč  
3 vstupy 1050 Kč 1350 Kč 330 Kč
4 vstupy 1300 Kč 1700 Kč -
5 vstupů 1500 Kč 2000 Kč -

icon-btn-online-rezervaceNEBO VOLEJTE +420 731 655 430

TERÉNNÍ ČTYŘKOLKY

Výlet na motorových čtyřkolkách s instruktorem - průvodcem po okolí Janských Lázní pro Vás bude zážitkem na jaký se jen tak nezapomíná.

Díky letité zkušenosti a perfektní znalosti terénu v Podkrkonoší jsme pro vás připravili trasu dlouhou cca 40 km, na kterou jen tak nezapomenete. A co Vás čeká? Lesní, polní cesty, bláto, asfalt atd. A když to někde převrhnete, budete rádi, že máte s sebou partu kamarádů, kteří Vám pomohou. Připravili jsme pro Vás zastávku u místního pastavce, kde si můžete zakoupit ovčí klobásky, které Vám po jízdě příjdou určitě k chuti.

Rádí Vám připravíme i výlet dle Vášeho přání, stačí jen předem zavolat a obtížnost a délka bude podle Vás.

Tyto výlety organizujeme celoročně, resp. jsou závislé na sněhových podmínkách.

{gallery}ctyrkolky{/gallery}

POČET OSOB CENA
1 osoba (řidič) 1790 Kč
2. osoba (spolujezdec) 390 Kč

Cena zahrnuje: Instruktora - průvodce, čtyřkolku, helmu, kuklu, rukavice,oblečení, servis.

TERÉNNÍ KOLOBĚŽKY

Vyzkoušejte sjezd na terénních koloběžkách z hřebenů Krkonoš - horská kola už jsou nuda. Terénní koloběžku včetně helmy Vám půjčíme, vyjede kabinovou lanovkou na Černou horu, a pak už Vás čeká nevídaný sjezd, jak po asfaltových, tak i lesních cestách. Pokud nebudete chtít jet jen z kopce dolů, ale na koloběžce se projet i po rovině, případně do kopce doporučíme Vám různé trasy v okolí Janských Lázní a půjčíme ne speciální těžkou sjezdovou koloběžku, ale koloběžku trekovou.

Vyzkoušejte naše sjezdové trasy do okolí -Černého Dolu, Pece pod Sněžkou, Svobody nad Úpou. Koloběžky necháte v cílové destinaci a my se o zbytek postáráme.

{gallery}kolobezky{/gallery}

DÉLKA CENA
1,5 hodiny 200 Kč
3 hodiny 300 Kč
celý den 400 Kč

VYZVEDNUTÍ KOLOBĚŽEK

MÍSTO CENA
Svoboda nad Úpou, hotel Prom 100 Kč
Černý Důl, Mileta 200 Kč
Pec pod Sněžkou, kancelář K+K 300 Kč

LEZENÍ A SLAŇOVÁNÍ

Nudí vás běžně strávený čas, potřebujete novou inspiraci? Máte zájem o nahlédnutí do vertikálního světa? V tomto světě poznáte sebe sama, získáte mnoho nových podnětů pro běžný život a nové přátele. Při jednodenním, nebo víkendovém pobytu ve skalách s licencovaným horským vůdcem ( ČAHV, UIAGM ) získáte základní znalosti a dovednosti pro pohyb ve skalách. Poznáte rozdíl v lezení na umělé stěně a ve volné přírodě a zažijete nevšední okamžiky.

{gallery}lezeni-kurz{/gallery}

OBSAH LEZECKÉHO KURZU

 • Výuka lezecké techniky
 • Používání lezeckého vybavení ve skalách
 • Zásady jištění na pevné skále a na pískovci
 • Slaňování
 • Jištění spolulezce
 • Vyzkoušení si různých jistících a slaňovacích pomůcek
 • Vybudování jistícího stanoviště

VYBAVENÍ

 • Sportovní oblečení do skal.
 • Sedák
 • Jistící pomůcka, karabina s pojistkou
 • Helma
 • Lezecká obuv

MOŽNOST SI ZAPŮJČIT

Sedák, helmu, jistící pomůcky, lezeckou obuv.

TERMÍN

Vyberte si podle vašich možností. Nutná je však domluva předem.

LEZECKÉ LOKALITY

 • Pískovcové oblasti – Teplicko adršpašské skály – Suché skály — Český ráj
 • Nepískovcové oblasti – Bořeň – Českomoravská vrchovina – Skály v okolí Prahy
DEN
1 osoba 3000 Kč / den
2 osoby 2500 Kč / 1 os. / den

LEZENÍ NA UMĚLÉ VENKOVNÍ STĚNĚ

Naši zkušení instruktoři vás seznámí se základy lezení, odjistí při náročnějších výstupech na umělé stěně. V ceně je samozřejmě zapůjčení vybavení.

{gallery}lezeni-umelka{/gallery}

DÉLKA CENA
1 hodina 300 Kč

LUKOSTŘELBA

Pokud se vám vždycky líbily scény z Robina Hooda, ale neměli jste příležitost si střelbu z luku vyzkoušet, přijďtě k nám. Jednou z našich aktivit je i výuka základů lukostřelby, která probíhá pod vedením zkušeného instruktora. Přijďte si vyzkoušet, jestli byste se v Sherwoodu vůbec najedli.

{gallery}lukostrelba{/gallery}

DÉLKA CENA
30 minut 150 Kč
každá další osoba 50 Kč
 • Cena zahrnuje instruktáž a vybavení.

NORDIC WALKING

Zapomeňte na aerobic, vyzkoušejte poslední hit sportovního tréninku, chůzi se speciálními hůlkami. Z klasické chůze se tak stává vysoce účinný trénink celého těla. Tento příjemný a zdravotně pozitivní druh pohybu může vykonávat každý, výkonnostní sportovec i začátečník, mladí i v pokročilém věku, protože tempo se velmi lehce přizpůsobí Vaší výkonnosti.

V horském prostředí Janských Lázní navíc během tréninku obdivujete krásy přírody.

{gallery}nordic-walking{/gallery}

1 osoba * / 1 lekce 600 Kč
půjčení holí nebo každá další osoba 100 Kč
 • Cena zahrnuje instruktora a zapůjčení holí. Lekce trvá 2 hodiny.

TANDEM PARAGLIDING

Vždycky jste chtěli létat a nevěděli jak začít? Vyzkoušejte let na tandemovém padákovém kluzáku během kterého se můžete obdivovat krásám Krkonoš a Janských Lázní z ptačí perspektivy. Kvalifikovaný tandemový pilot s Vámi odstartuje z vrcholku Černé hory a po vyhlídkovém letu přistane na louce nad Černým dolem.

Let trvá v závislosti na počasí a termice 15 nebo 30 min. Celková doba na akci jednoho letu v Janských Lázních či jiné obdobné lokalitě (za špatných podmínek na Černé hoře je možné letět ve Špindlerově Mlýně nebo z Kozákova) je cca 1 hodina.

{gallery}tandem-leto{/gallery}

DÉLKA LETU CENA
15 min 1850 Kč / osoba
30 min 2250 Kč / osoba
 • Cena zahrnuje instruktora, vybavení, lanovku.

RAFTING

Velmi lehký rafting vhodný i pro rodiny s dětmi. Přeprava na Malou skálu naší dopravou a následná projížďka na Jizeře pod dohledem instruktora Vám dopřeje pěkný a pohodově strávený den na řece v nádherném prostředí chráněné krajinné oblasti Český ráj. Pohoda na vodě, aneb jak ovládat loď a co s námi řeka udělá.

Tip na celodenní výlet: spojte rafting s návštěvou Boskovských jeskyní. Bozkovské dolomitové jeskyně jsou jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech. Díky bohaté výzdobě však nemají problém přilákat milovníky podzemní říše z krajin mnohem vzdálenějších. Nachází se zde největší podzemní jezero v Čechách. Pro svou jedinečnost byly tyto jeskyně vyhlášeny Národní přírodní památkou.

{gallery}rafting{/gallery}

AKTIVITA CENA ZA OSOBU
rafting 690 Kč
rafting a Bozkovské jeskyně 820 Kč

Cena zahrnuje vybavení, dopravu, instruktora, případně vstup do jeskyní. Celodenní program: cca 10:00 – 15:00.

Nutno objednat předem. Minimální počet 4 osoby.

PAINTBALL

Paintball je hra, ve které může každý prožít nejen radost z výhry, ale i poznat, jak málo stačí k prohře. Hra plná napětí, dobrodružství a vzrušení, ale především je to opravdu báječná zábava! Hraje se v přírodě, na čerstvém vzduchu a v příjemném prostředí. Paintball je jeden z rychle se rozvíjejících adrenalinových sportů, ve kterém je důležitá nejen fyzická kondice a síla, ale také schopnost přemýšlet a rychle se rozhodovat. Paintball lze využít i ve formě paintballové střelnice, kdy se střílí paintballovými zbraněmi na statické terče. Bezpečnost účastníků je zajištěna kvalitním vybavením a dohledem kvalifikovaných instruktorů.

{gallery}paintball{/gallery}

POČET OSOB CENA
min. 10 osoby 690 Kč / osoba
náhradní kulička 1,7 Kč / kus

Vhodné pro skupiny o min. počtu 10 osob. V ceně: zapůjčené zbraně, ochranné oblečení, masky, střelivo (100 ks kuliček, možnost dokoupení), instruktáž a instruktor - rozhodčí. Poznámka: minimální věk je 18 let.

HLÍDÁNÍ DĚTÍ

Chcete si zajít na večeři, zalyžovat nebo na kolo a nevíte co se svými nejmenšími? Využijte naší nabídky hlídání dětí. Je na vás, kde a kdy bude hlídání probíhat. Může být u vás na ubytování, venku, pokud přeje počasí, nebo u nás v dětském koutku. Na věku dětí nezáleží.

1 dítě 200 Kč / hodina
další dítě 50 Kč / hodina
Jste zde: K+K Ski School

Janské Lázně (1)

Hlavní kancelář

(Head office)

Černohorská 323
54225 Janské Lázně

 

GSM: +420 731 655 430

email: info@ski-school.cz

 

 » všechny kontakty

 

Pec pod Sněžkou (2)

Pec pod Sněžkou 220,

542 21 Pec pod Sněžkou

 

 GSM: +420 731 655 428

email: pec@ski-school.cz

 

V provozu pouze v zimních měsících
Open only during winter

 

footer-map