Česky  

Firemní akce

V oblasti přípravy a realizace firemních akcí pracujeme více než deset let, o kvalitě a úrovni poskytovaných služeb se již přesvědčila celá řada spokojených klientů z řad českých firem, nadnárodních společností či zahraničních klientů.

Standardem práce naší společnosti je poskytnutí plného servisu při přípravě jakéhokoliv školícího, sportovního či prezentačního programu – nabídka je vždy sestavena přesně podle Vašich potřeb a představ.

Jednotlivé kroky přípravy definuje manažer projektu s klientem – program tak vzniká ve vzájemné symbióze požadavků klienta a kreativity se zkušenostmi manažera projektu.

Cílem je maximální komfort pro klienta, který tak získá prostor pro vlastní vzdělávání či pobyt plný zábavy, adrenalinu a relaxace.

Všechny nabízené a vytvářené programy zajišťuje speciální tým projektových manažerů, lektorů a instruktorů s dlouholetou praxí v oboru a odpovídajícím vzděláním.

Vytvoříme akci podle vašich požadavků. Naši instruktoři mají několikaletou praxi s teambuildingovými aktivitami a skupinami různého složení.

Volejte +420 731 655 430 nebo pište na info@ski-school.cz

{gallery}firemni-akce{/gallery}

Jste zde: K+K Ski School

Janské Lázně (1)

Hlavní kancelář

(Head office)

Černohorská 323
54225 Janské Lázně

 

GSM: +420 731 655 430

email: info@ski-school.cz

 

 » všechny kontakty

 

Pec pod Sněžkou (2)

Pec pod Sněžkou 220,

542 21 Pec pod Sněžkou

 

 GSM: +420 731 655 428

email: pec@ski-school.cz

 

V provozu pouze v zimních měsících
Open only during winter

 

footer-map