Česky  

Zimní aktivity

LYŽAŘSKÁ A SNOWBOARDINGOVÁ ŠKOLA

Chcete se naučit lyžovat, jezdit na snowboardu nebo běhat na lyžích? Přijďte k nám do lyžařské školy K + K Ski School v Janských Lázních, Malé Úpě, Horním Maršově a Peci pod Sněžkou v Krkonoších a my se o Vás rádi postaráme.

{gallery}lyzarska-vyuka-content-gallery-01{/gallery}

Nabízíme kompletní sadu zimních sportů a radovánek. Ať jsou Vám 3, 30 nebo 90 let, u nás si určitě vyberete, co Vás zajímá. Můžete být úplný začátečník nebo závodní lyžař, vždycky je co zlepšovat a my víme, jak na to.

MOŽNOSTI VÝUKY V LYŽAŘSKÉ ŠKOLE K+K SKI SCHOOL

Zvolte si formu výuky, která Vám bude nejlépe vyhovovat.

Svěřte nám své ratolesti, my se o ně v DĚTSKÉ LYŽAŘSKÉ ŠKOLCE postaráme, naučíme je lyžovat a vy si mezi tím zajezdíte bez nich a potom ještě lépe s nimi.

Seznamte se s novými lyžařskými přáteli ve SKUPINOVÉ VÝUCE.

Zkuste to jeden na jednoho ve VIP PRIVÁTNÍ VÝUCE nebo přizvěte Vezměte s sebou RODINU a KAMARÁDY.

PRIVÁTNÍ VÝUKA PRO POKROČILÉ aneb “vyšší dívčí”.

Půjčte si u nás vybavení. Nabízíme služby PŮJČOVNY LYŽÍ A SNOWBOARDŮ za velmi příjemné ceny.

KVALIFIKOVÁNÍ INSTRUKTOŘI K+K SKI SCHOOL

Lyžařská škola K + K je dlouholetým členem Asociace profesionálních učitelů lyžování (APUL). Vzdělání i zkušenosti našich instruktorů zaručí Váš rychlý pokrok, nečekané úspěchy a nové ale bezpečné zážitky ve všech disciplínách, které si v lyžařské škole K + K vyberete.

Zaujme-li Vás nabídka naší lyžařské školy, přijďte na jedno z našich prodejních míst, napište nám e-mail, nebo nám zavolejte, můžete též rezervovat on-line:

REZERVACE LYŽAŘSKÉ A SNOWBOARDINGOVÉ ŠKOLY

icon-btn-online-rezervaceNEBO VOLEJTE +420 731 655 430

BĚŽKY, TELEMARK, SKIALPY

Naučte se v naší lyžařské škole základy běžecké, skialpinistické nebo telemarkové techniky a potom se s námi vydejte na výlet za krásami Krkonoš. Pokud se z Vás stane nadšený skialpinista nabízíme i dvoudenní kurz, při kterém si osvojíte skialpinistickou techniku, tajemství bezpečného pohybu na horách a základy nauky o lavinách a to přímo v horském terénu na vrcholcích Krkonoš.

{gallery}telemark{/gallery}

POČET DNÍ 1/2 1 2 3 4 5 6 DALŠÍ DEN
1 osoba 1100 2000 3800 5600 6900 8000 8400 400

1 den = 4 hodiny výuky

NOČNÍ SJEZD ČERNÉ HORY PO SÁŇKAŘSKÉ DRÁZE

Nemáte program na večer? Lyžařská škola K+K nabízí vzrušující noční jízdu z Černé hory po sáňkařské dráze! Čelové svítilny, saně, dopravu lanovkou a sáňkařského instruktora máte v ceně, zbytek záleží na Vás. Svařák v cíli je samozřejmostí…

{gallery}nocni-sane{/gallery}

CENA
420 Kč/ osoba
200 Kč/ dítě bez nároku na vlastní saně

ZIMNÍ ČTYŘKOLKY

Zimní Výlet na motorových čtyřkolkách s instruktorem - průvodcem po okolí Janských Lázní pro Vás bude zážitkem na jaký se jen tak nezapomíná.

Díky letité zkušenosti a perfektní znalosti terénu v Krkonoší jsme pro vás připravili trasu dlouhou cca 40 km, na kterou jen tak nezapomenete. A co Vás čeká? Lesní, polní cesty, bláto, asfalt atd. A když to někde převrhnete, budete rádi, že máte s sebou partu kamarádů, kteří Vám pomohou.

Rádí Vám připravíme i výlet dle Vášeho přání, stačí jen předem zavolat a obtížnost a délka bude podle Vás.

Tyto výlety organizujeme celoročně, resp. jsou závislé na sněhových podmínkách.

{gallery}ctyrkolky{/gallery}

POČET OSOB CENA
1 osoba (řidič) 1790 Kč
2. osoba (spolujezdec) 390 Kč

Cena zahrnuje: Instruktora - průvodce, čtyřkolku, helmu, kuklu, rukavice,oblečení, servis.

ZIMNÍ LANOVÝ PARK

Lanový park ve stromech se skládá ze cca 40ti překážek ve dvou okruzích. Kromě jiných zajímavých lanových překážek se zde můžete ze stromu na strom dopravit i na saních nebo na kole. Dále na vás v lanovém parku čeká adrenalinový zážitek v podobě skoku z 12ti metrů a několik přejezdů na kladce.

V zimní sezóně lanový park otvíráme pouze na objednávku za příznivých povětrnostních podmínek.

VELKÝ LANOVÝ PARK

Celý lanový park je rozdělen do dvou okruhů - malý a velký.

Malý okruh trvá přibližně 1 hodinu a má 20 překážek, mezi nimi i jízdní kolo nebo sáňky, barmské mosty, kladkové lanovky. Velký okru má 40 překážek ve výšce 4-12 m a trvá přibližně 2 hodiny, při kterých si vyzkoušíte i tarzaní skok do sítě z výšky 12ti metrů. Velký lanový park je jištěn ferratovým systémem, se kterým Vás naučí pracovat naši instruktoři na trenažéru ještě před výstupem do lan. Velký lanový park je určen osobám nad 140 cm výšky. Mladší 15ti let mohou v parku z bezpečtnostních důvodů lézt pouze v doprovodu zletilé osoby, můžete si jako průvodce objednat našeho instruktora.

{gallery}lanovy-park-content-gallery-02{/gallery}

DĚTSKÝ LANOVÝ PARK

Dětem pod 140 cm nebyl doposavad přístup do lanových parků díky výškovému omezení povolen. V Janských Lázních jsme postavili první lanový BABYPARK, který je určen dětem od 100 do 140 cm výšky. Děti jsou jištěny bezpečným samojistícím zařízením.

{gallery}lanovy-park-content-gallery-01{/gallery}

POČET VSTUPŮ MALÝ OKRUH VELKÝ OKRUH DĚTSKÝ PARK
1 vstup 390 Kč 490 Kč 150 Kč
2 vstupy 750 Kč 950 Kč -
3 vstupy 1050 Kč 1350 Kč 330 Kč
4 vstupy 1300 Kč 1700 Kč -
5 vstupů 1500 Kč 2000 Kč -

VÝLET NA SANÍCH

Pojeďte s námi na celodenní výlet s osmikilometrovým sjezdem na saních. Vyjedeme kabinovou lanovkou na Černou horu, vylezeme se na Černohorskou rozhlednu s dechberoucím výhledem do celého kraje, pak sjedeme na saních do Pece pod Sněžkou, po cestě se zastavíme na očerstvení. většinu cesty ujedeme na saních, někde půjdeme pěšky. Z Pece pod Sněžkou se do Janských Lázní vrátíme skibusem. Dopravu kabinovou lanovkou, průvodce, půjčení saní a oběd máte v ceně. Vyrazíme v deset hodin dopoledne a zpět se vrátíkem kolem 15 hodiny odpolední.

{gallery}sanky{/gallery}

CENA
1200 Kč/ osoba při skupině do 5 osob
700 Kč/ osoba při skupině od 5 osob
400 Kč/ dítě bez nároku na vlastní saně

BABYSITTING

Chcete si zajít na večeři, zalyžovat nebo na kolo a nevíte co se svými nejmenšími? Využijte naší nabídky hlídání dětí. Je na vás, kde a kdy bude hlídání probíhat. Může být u vás na ubytování, venku, pokud přeje počasí, nebo u nás v dětském koutku. Na věku dětí nezáleží.

Cena
1 dítě 200 Kč / hod
každé další dítě 50 Kč / hod

TANDEM PARAGLIDING I V ZIMĚ

Vždycky jste chtěli létat a nevěděli jak začít? Vyzkoušejte let na tandemovém padákovém kluzáku během kterého se můžete obdivovat krásám Krkonoš a Janských Lázní z ptačí perspektivy. Kvalifikovaný tandemový pilot s Vámi odstartuje z vrcholku Černé hory a po vyhlídkovém letu přistane na louce nad Černým dolem.

Let trvá v závislosti na počasí a termice 15 – 30 min. Celková doba na akci jednoho letu v Janských Lázních či jiné obdobné lokalitě (za špatných podmínek na Černé hoře je možné letět ve Špindlerově Mlýně nebo z Kozákova) je cca 1 hodina.

{gallery}tandem-content-gallery-01{/gallery}

DÉLKA LETU CENA
15 min. 1850 Kč / osoba
30 min. 2250 Kč / osoba
  • Cena zahrnuje instruktora, vybavení, lanovku.

PAINTBALL

Paintball je hra, ve které může každý prožít nejen radost z výhry, ale i poznat, jak málo stačí k prohře. Hra plná napětí, dobrodružství a vzrušení, ale především je to opravdu báječná zábava! Hraje se v přírodě, na čerstvém vzduchu a v příjemném prostředí. Paintball je jeden z rychle se rozvíjejících adrenalinových sportů, ve kterém je důležitá nejen fyzická kondice a síla, ale také schopnost přemýšlet a rychle se rozhodovat. Paintball lze využít i ve formě paintballové střelnice, kdy se střílí paintballovými zbraněmi na statické terče. Bezpečnost účastníků je zajištěna kvalitním vybavením a dohledem kvalifikovaných instruktorů.

{gallery}paintball{/gallery}

POČET OSOB CENA
min. 10 osoby 690 Kč / osoba
náhradní kulička 1,7 Kč / kus

Vhodné pro skupiny o min. počtu 10 osob.

V ceně: zapůjčené zbraně, ochranné oblečení, masky, střelivo (100 ks kuliček, možnost dokoupení), instruktáž a instruktor - rozhodčí. Poznámka: minimální věk je 18 let.

Jste zde: K+K Ski School

Janské Lázně (1)

Hlavní kancelář

(Head office)

Černohorská 323
54225 Janské Lázně

 

GSM: +420 731 655 430

email: info@ski-school.cz

 

 » všechny kontakty

 

Pec pod Sněžkou (2)

Pec pod Sněžkou 220,

542 21 Pec pod Sněžkou

 

 GSM: +420 731 655 428

email: pec@ski-school.cz

 

V provozu pouze v zimních měsících
Open only during winter

 

footer-map